ד"ר אפי משה ושות', רואי חשבון

             
דף הבית >> שירותים

השירותים שלנו

משרדנו חרט על דגלו מתן שירותים בידידות, בסבלנות אך באותה עת במקצועיות בלתי מתפשרת. אצלנו לא תקבל שירות ע"י מתמחים אלא באמצעות רואי חשבון בעלי שם, כלכלנים בכירים ויועצי מס מהשורה הראשונה במשק.
זה 27 שנים שאנחנו משרתים מאות רבות של חברות ועסקים בכל הדרוש להם לניהול חשבונאי ולניהול כלכלי מוצלח של עסקם.
ב 20 השנים האחרונות הבנו שציבור השכירים זקוק לנו לא פחות. מצד אחד אנחנו חיים במשק דינמי בו חוקי המס משתנים חדשות לבקרים, מצד שני השכירים אינם בקיאים בחוקי המס ובניגוד לעצמאיים וחברות אין להם רואה חשבון שיכוון אותם וידאג לזכויותיהם. לכן אנו מעניקים שירותים גם לעשרות אלפי השכירים להם חייבת המדינה כספים מבלי שהם מודעים לכך.
בנוסף, מאחר וזיהינו בעייה קשה של החברות והעסקים בשווק ופרסום עסקיהם ובהשגת לקוחות, פיתחנו מערכת ייחודית לשליחת לקוחות פוטנציאליים עד בית העסק בגישת: "הפרסום עלינו הלקוחות עבורכם". משרדנו הצליח להגדיל את היקף מכירות העסקים והשירותים של החברות בעשרות אחוזים ובכך הביא אותם לצמיחה של ממש ושגשוג כלכלי.

 
משרדנו היה בין הראשונים שהחלו בביצוע החזר מס לשכירים. במהלך 20 השנים האחרונות ביצענו אלפי החזרים שהגיעו לאלפי ש"ח ועד עשרות אלפי שקלים למשפחה. לך השכיר אנו נותנים יתרון של ממש בכך שאנו משיגים עבורך את מרבית האישורים הנדרשים להחזר. לאחר בדיקת ההחזר אנו ממלאים את הדוחות המתאימים ומשדרים אותם בקליק למס הכנסה דרך מחשבי משרדנו המחוברים למחשבי רשות המיסים. כל שנשאר לכם הוא לשבת על הכורסה ולהמתין לכסף שיכנס לחשבונכם תוך זמן קצר. חשוב שתדעו: כ-8.5 מיליארד ש"ח ממתינים לציבור השכירים בקופת האוצר. מרבית השכירים אדישים ופשוט מוותרים על כספם. ההחזר הממוצע עומד על כ - 8,000-10,000 ש"ח.

החזר מס לשכירים

על עבודת הדוקטורט שלי עמלתי משך שנים כדי לפתח מודל ייחודי המלווה עסקים לצמיחה,  לתוכניות יוצאות דופן להבראת עסקים שנקלעו לקשיים וללווי עסקים מתחילים מיום היווסדם עד להתייצבותם הכלכלית והפקת רווחים נאים מעיסקם. אנו משוכנעים כי הייעוץ הכלכלי והחשבונאי שתקבלו דרכנו ינווט אתכם בדרך הבטוחה להצלחה. עוד אנו מומחים במתן חוות דעת לבתי משפט בכל הנושאים הכלכליים והחשבונאיים לרבות: חוות דעת בהערכת שווי עיסקי, הערכת מוניטין של העסק וחוות דעת הנוגעות לדיני עבודה. אם חלילה וחס נקלעתם לסכסוכים עסקיים, כאלו או אחרים, ינהל משרדנו עבורכם הליך בוררות קצר וצודק למניעת סחבת בבתי משפט. ד"ר אפי משה הוסמך לכך ע"י המכון הישראלי לבוררים ועוסק בכך מזה שנים רבות.

ייעוץ מקצועי

העסק תקוע, לא מצליחים לצמוח, המתחרים הורגים אותנו וכו'..כל התלונות הללו מוכרים לנו מקרוב. גישות הפרסום והשווק של פעם אינן יעילות דיין. הם מיצו את עצמם וההשקעה הכספית בהם אינה מוצדקת בלשון המעטה. מה עושים?
משלמים רק על לקוח פוטנציאלי ששולחים לנו. האם אתם מפרסמים - התשובה לא! אנחנו נדאג לפרסום שלכם בשיטות מתוחכמות על חשבוננו. נפעיל עבורכם טכניקות שווקיות ואלגוריתמים מיוחדים שיביאו את הלקוח עד אליכם. הוא בטוח מתעניין במוצריכם אחרת לא היה מגיע.
לכם ישאר רק להשלים את המלאכה ולמכור לו. נדאג להטמיע בעסקכם מערכות מתקדמות למעקב אחר הלקוחות הפוטנציאלים הנשלחים אליכם. המערכת תאפשר לכם לשלם לנו רק עבור לקוח פוטנציאלי שקיבלתם את פרטיו מאיתנו ולא עוד על פרסום כולל ובזבזני. בואו גם אתם כמו מאות חברות ועסקים להצמיח את עסקכם ואת היקף מכירותיכם בעשרות ואף מאות אחוזים.

 לווי להגדלת המכירות והמחזורים בגישה ייחודית

 
 
טלפון: 03-9611118  |   מייל: dr.efi.cpa@gmail.com  |  כתובת:  סוקולוב 94, חולון 
FacebookGoogle+Twitter